limppn@onet.pl

Limanowski Podokręg Piłki Nożnej,  34-600 Limanowa, ul. Zygmunta Augusta 35

NIP 737-13-53-989 ; tel. 501 964 717, 512 819 072

Konto : PKO o/Limanowa ; Nr 55 1020 3453 0000 8402 0061 6797


WŁADZE
 
STATUT
 
HISTORIA 
 
KLUBY
 
WYNIKI I TABELE
O

PUCHAR POLSKI

 
KOMUNIKATY KOMISJI 
          DYSCYPLINY  
 
TURNIEJE     
 

HOME

 

Aktualizacja:
18.07.2014

 

 

 

 

 

POMYSŁ NA LATO - "WAKACJE Z PIŁKĄ NOŻNĄ - 2014"

AKTUALNOŚCI 

 18.07.2014. -

PRZEDMECZOWE KONFRONTACJE

W zakładce "Komunikaty" znajduje się Uchwała nr 113 OZPN Nowy Sącz  dotycząca zniesienia przedmeczowych konfrontacji.

 10.07.2014. -

WAKACJE Z PIŁKĄ NOŻNĄ - 2014

      Zarząd Limanowskiego Podokregu Piłki Nożnej w Limanowej w załączeniu przesyła Komunikat w sprawie organizacji na terenie powiatu limanowskiego turnieju "Wakacje z piłką nożną - 2014" oraz Regulamin turnieju z uprzejmą prośbą o pomoc Klubów sportowych oraz trenerów w naborze drużyn oraz w organizacji w poszczególnych miastach i gminach powiatu - eliminacji miejskich i gminnych turnieju.
       Udział drużyn w turnieju jest bezpłatny a Limanowski Podokręg zapewnia: boiska, sędziów, opiekę medyczną, napoje dla drużyn uczestniczących w turnieju.
       Zgłoszenia drużyn do udziału w turnieju przyjmuje Limanowski Podokręg Piłki Nożnej 34-600 Limanowa ul.Zygmunta Augusta 35 - email:limppn@onet.pl w terminie do dnia 16 lipca2014r., informacje tel. 501 964 717.
        Po zebraniu zgłoszeń zostanie opracowany harmonogram organizacji turniejów gminnych z podaniem miejsca i godzin rozpoczęcia turnieju oraz
osób odpowiedzialnych z ramienia Limanowskiego Podokręgu za organizację turnieju.
                            >>> Komunikat              >>> Regulamin

 26.06.2014. -

ZGŁOSZENIA NA NOWY SEZON

W zakładce "Formularze" znajduje się druk zgłoszeniowy dla drużyn do rozgrywek w sezonie 2014/2015.
Ostateczny termin zgłoszenia upływa w dniu
08 lipca 2014r.

 24.06.2014. -

PŁOMIEŃ LIMANOWA W LIDZE OKRĘGOWEJ!

A Klasa i B Klasa zakończyły rozgrywki w sezonie 2013/2014.
W
Klasie "A"  zwyciężyła drużyna Płomienia Limanowa, tym samym awansując do Ligi Okręgowej.
W
Klasie "B" najlepszą drużyną okazał się zespół Witów Mszana Górna, który ostatnim meczu pokonał Stradomkę Skrzydlna. Obie te ekipy awansowały do "A" Klasy.

 17.06.2014. -

PUCHAR POLSKI  NA SZCZEBLU LPPN

W dniu 17.06.2014 dokonano losowania III rundy Pucharu Polski na szczeblu Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej. Zestaw par znajduje się w zakładce "Puchar Polski".
III runda zostanie rozegrana w dniu
29.06.2014r. (wszystkie spotkania o godz. 17.00)

 13.06.2014. -

ROZPOCZĘŁY SIĘ BARAŻE DO LIG MAŁOPOLSKICH

W dniu 12.06.2014r. rozpoczęły się spotkania barażowe o awans do Małopolskich Lig w kategorii młodzików, trampkarzy oraz juniorów starszych.
Młodzicy:
MKS Limanovia - Galicja Nowy Sącz 1:1
Trampkarze:
KS Tymbark - Glinik Gorlice 1:3
Juniorzy Starsi : 
Limanovia Elektrical MOS Pl - Kolejarz Stróże 5:0

 05.06.2014. -

BURMISTRZ MIASTA LIMANOWA - MECENASEM FUTBOLU 2014

Podczas „II Gali Mecenasów Futbolu Małopolskiego", która odbyła się w tym roku w Sali Lustrzanej w Tarnowie Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda odebrał z rąk prezesa red. Ryszarda Niemca Medal Mecenasa Futbolu Małopolskiego.

 „Mecenas Futbolu Małopolskiego”, to idea uhonorowania osób, które w szczególny sposób przyczyniają się do wspierania piłki nożnej, ale również tych, którzy poprzez swoje działania stwarzają warunki do jej rozwoju. Nie zabrakło więc wśród tegorocznych laureatów przedstawicieli biznesu z województwa małopolskiego oraz samorządowców, którzy wspierają rozwój klubów sportowych i inwestują w sportową infrastrukturę.

 Wśród nich byli przedstawiciele każdego podokręgu z województwa małopolskiego. Z limanowskiego podokręgu w zaszczytnym gronie oprócz Burmistrza Miasta Limanowa znalazł się również Wójt Gminy Niedźwiedź Janusz Potaczek.

 Władze piłkarskie Małopolski podkreśliły, że samorząd terytorialny jest fundamentem wspierania ducha wspólnotowego oraz ważnym ośrodkiem rodzenia się idei solidarnej współpracy. Dzięki zaangażowaniu rzeszy wójtów, burmistrzów, prezydentów miast oraz radnych samorządowych szczebla gminnego, powiatowego i wojewódzkiego powstały setki nowych szkół, dróg, przedsięwzięć infrastrukturalnych oraz obiektów sportowych. Samorząd terytorialny stał się symbolem wzorowego gospodarowania i dobrej współpracy także z piłkarskimi stowarzyszeniami. Łoży na rozwój futbolu dzieci i młodzieży, wspomaga organizacyjnie kluby sportowe, wspiera różnorodne formy współzawodnictwa.

Kapituła Medalu „Mecenas Futbolu Małopolski” pod przewodnictwem prezesa MZPN - red. Ryszarda Niemca uhonorowała 42 wójtów, burmistrzów i sponsorów. Efektowny pokaz żonglerki dał mistrz świata w trickach piłkarskich - Krzysztof Golonka.

Medale „Mecenas Futbolu Małopolskiego” wręczali: prezes Tarnowskiego ZPN Zbigniew Jurkiewicz, prezes MZPN Ryszard Niemiec i prezes ZPN Nowy Sącz - Antoni Ogórek.

/źródło: Miasto Limanowa - www.miast.limanowa.pl

 31.05.2014. -

BARAŻE DO MAŁOPOLSKIEJ LIGI

W zakładce "Komunikaty" pojawiła się Uchwała dotycząca terminów spotkań barażowych do Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych, Trampkarzy oraz Młodzików.
Drużyny z naszego Podokręgu rozpoczynają walkę o awans do Lig Małopolskich w dn.
10 czerwca 2014r.

 28.05.2014. -

ŻAKI I ORLIKI

W systemie turniejowym trwają rozgrywki w Ligach Orlików i Żaków, czyli najmłodszych adeptów sztuki piłkarskiej w naszym Podokręgu.

Liga Orlików:
- w
grupie I na czele Turbacz Mszana Dolna
- w
grupie II prowadzi Halny Kamienica
- w
grupie III lideruje KS Tymbark

Liga Żaków:
-
grupa I - prowadzi KS Tymbark, ale tuż za nim Dobrzanka Dobra
-
grupa II - walkę o zwycięstwo w tej grupie stoczą Orkan Niedźwiedź oraz Turbacz Mszana Dolna.

 16.05.2014. -

KOMUNIKAT KOMISJI GIER - NOWE TERMINY ODWOŁANYCH SPOTKAŃ

Komisja Gier LPPN informuje, iż  w dniu dzisiejszym ustalono terminy spotkań przełożonych z dn.15-18.05.2014r. w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi.
A Klasa kolejkę nr 17 z dn. 18.05 rozegra w dn. 22.06.2014 - godz. 16.00
B Klasa kolejkę nr 14 z dn. 18.05 rozegra  w dn. 22.06.2014 - godz. 18.00
II Liga juniorów - mecze z dnia 17.05 rozegra w dn. 14.06.2014 - godz. 11.30
II Liga trampkarzy - mecze z dn.17.05 rozegra  w dn. 14.06.2014 - godz. 10.00
III Liga juniorów - mecze z dn. 17.05 rozegra  w dn. 14.06.2014 - godz. 16.30
III Liga trampkarzy - mecze z dn. 17.05 rozegra w dn. 14.06.2014 - godz. 14.30

Wszystkie zmiany naniesione są już w odpowiednich terminarzach.

 15.05.2014. -

KOMUNIKAT KOMISJI GIER

Komisja Gier LPPN informuje, iż  w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi i odwołaniu meczów  tym tygodniu zmieniły się terminy spotkań I kolejki rundy barażowej w I Lidze Juniorów i I Lidze Trampkarzy /szczegóły w terminarzach/.
Nowe terminy spotkań w odpowiednich ligach będą sukcesywnie zamieszczane w  zakładkach /Wyniki i Tabele/ . W związku z tym prosimy o uważne przeglądanie terminarzy (wszystkie zmiany nanoszone będą kolorem czerwonym).

 15.05.2014. -

KOMUNIKAT KOMISJI GIER

Komisja Gier LPPN informuje, iż w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi odwołuje się  spotkania w ligach:
Klasa "A", Klasa "B", I , II i III liga juniorów i trampkarzy, liga orlików oraz żaków przewidziane w terminarzach rozgrywek na dni 15 - 18.05.2014r.

 13.05.2014. -

KOMUNIKAT KOMISJI GIER

Komisja Gier LPPN informuje, iż zmienił się termin rozegrania następujących spotkań:
"B" Klasa : Tymbark II - LKS Rybie - 23.05. 2014r. - godz. 18.00
III Liga Juniorów - Olimpia Pisarzowa - Krokus Przyszowa   - 21.05. 2014r. - godz. 18.00
III Liga Juniorów - Mordarka - Rupniów    - 21.05. 2014r. - godz. 18.00
I Liga Młodzików - MKS Limanovia - Laskovia (w Laskowej)   - 15.05. 2014r. - godz. 16.00
I Liga Młodzików - Orkan Niedźwiedź - Turbacz Mszana Dln.   - 14.05. 2014r. - godz. 18.00
I Liga Młodzików - Sokół Słopnice - AKS Ujanowice    -  22.05. 2014r. -
godz. 17.00
II Liga Młodzików  - Halny Kamienica - Płomień Limanowa  - 23.05. 2014r. - godz. 18.00

 13.05.2014. -

SEZON ZASADNICZY W W LIDZE JUNIORÓW I TRAMPKARZY ZAKOŃCZONY

Zakończył się sezon zasadniczy w I Lidze Juniorów i Trampkarzy.
Przed najlepszymi 4 drużynami w każdej z tych lig runda barażowa.
W
I Lidze Juniorów w decydującej rozgrywce uczestniczyć będą:
Limanovia MOS Pl, Sokół Słopnice, Jodłownik oraz Dobrzanka Dobra.
W
I Lidze Trampkarzy najlepsza "czwórka" to :
Laskovia Laskowa, KS Tymbark, Dobrzanka Dobra, MKS Limanovia Limanowa.

Drużyny, które w obu ligach zakończyły rundę zasadniczą na miejscach 5-9 zagrają w rundzie barażowej o utrzymanie się w w/w ligach.  Ostatni 9 zespół spada do II Ligi (juniorów i trampkarzy).

Jest już dostępny
terminarz spotkań w obu ligach

 05.05.2014. -

HALNY KAMIENICA WRAZ Z KS TYMBARK I ORKANEM NIEDŹWIEDŹ
NA PODIUM!

W dniach 30.04.- 02.05.br . w Warszawie rozegrany został Finał Ogólnopolski XIV edycji Turnieju " Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku".
Historyczny sukces  w kategorii U - 10 zanotowała na swym koncie reprezentująca Małopolskę drużyna piłkarska MUKS "Halny Kamienica w składzie której wystąpiło również 3  zawodników ze szkółki piłkarskiej "Harnasie" w Tymbarku oraz po jednym zawodniku z Orkana Niedźwiedź i TENHOK z Brzeznej.

 

Drużyna prowadzona przez trenerów Janusza Piotrowskiego i Jarosława Majerana zanotowała na swoim koncie efektowne zwycięstwa:
-  w eliminacjach z reprezentacją woj.łódzkiego / w składzie której wystąpili zawodnicy Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Łodzi/  2 : 1, z reprezentacją woj.kujawsko- pomorskiego 5 : 0 , remisując z faworytem rozgrywek repr. woj. zachodniopomorskiego 2 : 2.

- w ćwierćfinale  drużyna pokonała 2 : 0 repr. woj. świętokrzyskiego, przegrywając w półfinale z repr.woj. warmińsko - mazurskiego 1 : 3.

W meczu o 3 miejsce drużyna w regulaminowym czasie zremisowała 4: 4 z woj.podkarpackim wygrywając w rzutach karnych 3 : 2.

Zajęcie 3 miejsca  i zdobycie brązowych medali Mistrzostw Polski w kategorii U-10 chłopców to historyczny sukces druzyny z ziemi limanowskiej.

Wielkie gratulace dla Panów trenerów Janusza Piotrowskiego oraz Jarosława Majerana oraz dla licznej grupy rodziców zawodników, którzy przyjechali do Warszawy i przez cały czas trwania turnieju niezwykle gorąco dopingowali zawodników.

 

FINAŁY TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ „Z PODWÓRKA NA STADION” O PUCHAR TYMBARKU W WARSZAWIE
KATEGORIA U10                            / 30.04 – 02.05.2014r/

 

ELIMINACJE

MAŁOPOLSKIE – ŁÓDZKIE     2:1  br. Mariusz Kutwa, Krystian Ciapała.

MAŁOPOLSKIE – ZACHODNIOPOMORSKIE    2:2  br. Wojciech Urbański, Krystian Ciapała.

MAŁOPOLSKIE –  KUJAWSKO-POMORSKIE    5 : 0  br. Mariusz Kutwa - 2, Andrzej Sikora – 2, Michał Palacz.

 

ĆWIERĆFINAŁ

MAŁOPOLSKIE – ŚWIĘTOKRZYSKIE  2:0 br. Wojciech Urbański, Krystian Ciapała.

 

PÓŁFINAŁ

MAŁOPOLSKIE – WARMIŃSKO - MAZURSKIE     1:3  br. Mariusz Kutwa.

 

MECZ O TRZECIE MIEJSCE

MAŁOPOLSKIE – PODKARPACKIE  4 : 4 br. Mariusz Kutwa – 2, Wojciech Urbański, Krystian Ciapała.  / karne- 3: 2  Michał Palacz, Krystian Ciapała, Dominik Faltyn.


Skład Drużyny :Hubert Gurgul, Mateusz Czech, Jakub Ligęza, Andrzej Sikora, Mariusz Kutwa, Kacper Czepielik, Dominik Faltyn. Harnasie Tymbark: Patryk Sporek, Wojciech Urbański, Michał Palacz  oraz Krystian Ciapała TENHOK Brzezna, Przemysław Kosiba – ORKAN Niedżwiedż

 22.04.2014. -

KOMUNIKAT KOMISJI GIER

LKS ”Śnieżnica” Kasina Wielka pismem z dnia 10.04.2014r. poinformowała Limanowski Podokreg Piłki Nożnej, że żadna z grup wiekowych Klubu  nie przystąpi do rozgrywek w rundzie wiosennej sezonu 2013/2014.

W związku z tym, że w rundzie jesień 2013r. drużyny piłkarskie LKS „Śnieżnica” : seniorzy /Kl”B” oraz juniorzy i trampkarze / III liga/ rozegrały wszystkie spotkania co stanowi 50 % ogółu spotkań , w tej sytuacji zgodnie z obowiązującymi regulaminami rozgrywek zalicza się  do punktacji dla LKS „Śnieżnica” wyniki uzyskane na boisku w rundzie jesiennej natomiast w nierozegranych meczach w sezonie wiosna 2014r. przyznaje się walkowery dla przeciwników.

LKS „Śnieżnica” jako drużyna wycofana z rozgrywek sklasyfikowana zostanie na ostatnim miejscu w końcowej tabeli rozgrywek. / § 15 obow. regulaminu rozgrywek seniorów i § 13 obow. regulaminu rozgrywek w grupach młodzieżowych.

 03.04.2014. -

MUKS HALNY KAMIENICA WYGRYWA

W dniu 07.04.2014r.na obiektach sportowych Centrum Rozwoju Com-Com Zone w Krakowie - Nowej Hucie rozegrano w kategorii U-10 dziewcząt i chłopców  małopolski finał wojewódzki XIV Turnieju Piłki Nożnej " Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku".

W kategorii dziewcząt w turnieju udział wzięło 18 drużyn a w kategorii chłopców 20 drużyn reprezentujących poszczególne powiaty małopolski.

Ogromnym sukcesem zakończył się udział w turnieju drużyny piłkarskiej chłopców
Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Halny" z Kamienicy . która reprezentowała powiat limanowski w składzie: Hubert Gurgul,Mateusz Czech, Jakub Ligęza, Andrzej Sikora,Mariusz Kutwa,Kacper Czepielik, Dominik Faltyn / MUKS "Halny" Kamienica trener Janusz Piotrowski// oraz Patryk Sporek,Kamil Śliwa, Wojciech Urbański, Michał Palacz, Szczepan Dziadoń /Szkółka Piłkarska "Harnasie" Tymbark trener Jarosław Majeran/.

Drużyna w w/w składzie po bardzo dobrej grze w rozgrywkach eliminacyjnych pokonała UKS "Trójkę" Myślenice 6 : 0 oraz  SP Roczyny 1 :0
, w ćwierćfinale TENHOK Brzezna 1:0 . W półfinale SP Roczyny 3 : 0 oraz w finale MUKS Dunajec Nowy Sącz 2 : 0 zdobywając tym samym 1 miejsce w turnieju i prawo udziału w finale ogólnopolskim, który rozegrany zostanie na stadionie Narodowym w Warszawie w dniach 30.04.- 02.05.2014r.

Drużyna ta w  gronie najlepszych 16 drużyn reprezentujących poszczególne województwa walczyć będzie o tytuł Mistrza Polski. To ogromny sukces limanowskiej drużyny. Cieszy fakt że wraz z drużyną na turniej do Krakowa przyjechała spora grupa rodziców niezwykle gorąco dopingując drużynę podczas turnieju. Okazały Puchar dla drużyny MUKS Halny Kamienica wręczył  b.kapitan reprezentacji Polski Maciej Żurawski oraz Wiceprezes MZPN Jerzy Kowalski.

 W turnieju dziewcząt bardzo dobrze zaprezentowała się reprezentująca powiat limanowski drużyna  „Laskowianki" SP Laskowa w składzie: Joanna Gonet,Justyna Gołąb,Katarzyna Kraska, Julia Krzyzak, Sylwia Stachura, Justyna Hebda,Paulina Nowak,Anastazja Bachorczyk,Weronika Wiktor,i Marcelina Gawron - /trener Zuzanna Pogwizd/

Drużyna w w/w składzie  w eliminacjach pokonała SP Łękawica 5 : 2, UKS "Andrusy" Lipnik 4 : 0 remisując 0 : 0 z  UKS Orliki Dębno  w ćwiercfinale przegrała z UKS Staszkówka Jelna  0 : 8 w spotkaniach o miejsca 5 - 6 przegrała w rzutach karnych z UKS Orliki Dębno 1 :3, zajmując ostatecznie 6 miejsce w turnieju.

Komplet wyników w zakładce:
Turnieje

 03.04.2014. -

KOMUNIKAT KOMISJI GIER

Komisja Gier LPPN informuje, iż Zarząd LKS Orkan Szczyrzyc powiadomił w dniu 03.04.2014r. Podokręg o wycofaniu z rozgrywek II Ligi Juniorów drużyny "Orkan" Szczyrzyc.
W związku z powyższym, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek dokonano
weryfikacji rozgrywek i tabeli za rundę jesienną oraz dokonano zmian w terminarzu na rundę wiosenną w tej Lidze.
Wszystkie zmiany oraz tabela rozgrywek została zweryfikowana.

 16.03.2014. -

Z PODWÓRKA NA STADION"  - kwestia awansu rozstrzygnięta!

W dniu dzisiejszym , po blisko 10 - godzinnych zmaganiach rozstrzygnęła się kwestia awansu do finałów wojewódzkich XIV Turnieju Z podwórka na stadion "O Puchar Tymbarku".
Awans uzyskały: w kategorii chłopców U-10 ,
MUKS Halny Kamienica, w kategorii U-10 dziewcząt - Laskowianki 1 , w kategorii U-12 dziewcząt SP Kłodne , a w kategorii U-12 chłopców UKS "Olimpijczyk" Tymbark.
Komplet wyników w zakładce "
Turnieje".

 15.03.2014. -

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA M. LIMANOWA

W dniu dzisiejszym w Limanowej odbył się XIX Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Limanowa.
W trzech kategoriach wiekowych : trampkarze, orliki i młodzicy rywalizowały zespoły:
MFK Dolny Kubin /Słowacja/, Laskovia Laskowa oraz MKS Limanovia Szubryt Limanowa.
W kategorii trampkarzy i młodzików zwyciężyły zespoły
Limanovii , natomiast w "orlikach" najlepszą okazał się zespół z Dolnego Kubina.
W zakładce
"Turnieje" komplet wyników.

 07.03.2014. -

HALOWE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI DLA SOKOŁA SŁOPNICE!

Sokół Słopnice jako jedyna drużyna z Ziemi Limanowskiej zakwalifikowała się do finałów Halowych Mistrzostw Małopolski, które zostaną rozegrane w dniu 9 marca 2014r. /hala pod balonem Sport Center w Krakowie - Skotnikach/.

Sokół Słopnice reprezentowany będzie przez drużynę juniorów starszych. W eliminacjach
Sokół spotka się z Cracovią, Szreniawą Nowy Wiśnicz i Unią Oświęcim.

II grupę stanowią: Wisła Kraków, Glinik Gorlice, GOSiR Novi Rzezawianka i MKS Trzebinia Siersza . Do rozgrywek półfinałowych z każdej grupy awansują drużyny , które zajmą miejsca 1 i 2

Niezwykle ambitnej drużynie Sokoła , życzymy sukcesów w walce o mistrzostwo Małopolski.

 Przypomnijmy, że w ubiegłym roku  drużyna trampkarzy Sokoła Słopnice w Halowych Mistrzostwach Małopolski zajęła 3 miejsce uzyskując najlepsze wyniki w dotychczasowej historii Klubu / wygrane z Unią Oświęcim  2 : 0 , Tarnovią 2 : 0 awans do turnieju finałowego  remis z MOSiR Bochnia - wygrana w rzutach karnych /

 04.03.2014. -

KS LIMANOWA WYGRYWA W NIEDZICY

W IX Halowym Turnieju Sędziów, który odbył się w Niedzicy Kolegium Sędziowskie Limanowa zajęło I miejsce.
Gratulujemy!
Pełna relacja z Turnieju w zakładce
"Turnieje"

 24.02.2014. -

PODSUMOWANIE XVI PLEBISCYTU -

W minioną sobotę odbyła się uroczysta Gala podsumowująca wyniki plebiscytu na Najpopularniejszego Trenera i Piłkarza Ziemi Limanowskiej.
 

W kategorii
"Najpopularniejszy Trener"  zwyciężył Dariusz Siekliński - MKS Limanovia - Szubryt.

Najpopularniejszym Piłkarzem internauci wybrali Radosława Kulewicza - MKS Limanovia - Szubryt.

Działaczem Roku
został Stanisław Piegza - LKS "Rupniów".

W zakładce :
Plebiscyty - pełne wyniki głosowania.

W zakładce :
Galeria - zdjęcia z Gali.

BIURO PODOKRĘGU

WTOREK    - 16.00-18.00
CZWARTEK - 16.00-18.00
PIATEK     - 16.00 -18.00

 

LIGA ŻAKÓW
I ORLIKÓW

Mapa Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej
 
  EXTRANET
 
REGULAMINY
 
KOMUNIKATY
 
FORMULARZE
 
PLEBISCYTY
 
GALERIA
 
 LINKI
 
 KONTAKT
 

     POGODA

 


 

 

 

design by witollds