limppn@onet.pl

Limanowski Podokręg Piłki Nożnej,  34-600 Limanowa, ul. Zygmunta Augusta 35

NIP 737-13-53-989 ; tel. 501 964 717 - Prezes ;
Extranet - 660 444 292

Konto : PKO o/Limanowa ; Nr 55 1020 3453 0000 8402 0061 6797


WŁADZE
 
STATUT
 
HISTORIA 
 
KLUBY
 
WYNIKI I TABELE
O

PUCHAR POLSKI

 
KOMUNIKATY KOMISJI 
          DYSCYPLINY  
 
KOMUNIKATY KOMISJI 
          GIER  
 
TURNIEJE     
 

HOME

 

Aktualizacja:
 26.03.2019

 

 

 

 

 

AKTUALNOŚCI 

 26.03.2019 -

  KURS TRENERSKI UEFA C - INFORMACJA

 

Zarząd Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej w Limanowej uprzejmie informuje, że planuje zorganizowanie w Limanowej kolejnego Kursu Trenerskiego UEFA C.

Warunkiem organizacji kursu jest zebranie 32 kandydatów na kurs.

W związku z powyższym prowadzimy za pośrednictwem poczty elektronicznej wstępny nabór kandydatów na kurs.

Zgłoszeni kandydaci:
1/ Kurzeja Kamil; 2/ Bojar Dawid; 3/ Radzięta Dawid; 4/ Wąsowicz Albert;
5/ Mucha Arkadiusz; 6/Guzik Radosław; 7/ Szewczyk Radosław; 8/Gąsiorek Kacper; 9/Lis Mateusz; 10/Wąchała Szymon; 11/Mirosław Zięba; 12/Jan Mikołajczyk; 13/Arkadiusz Wąchała; 14/Rafał Franczyk;
15/
 

 23.03.2019 -

  KOMUNIKAT - BADANIA LEKARSKIE

 

WSZYSCY ZAWODNICY BEZ WZGLĘDU NA WIEK SĄ OBOWIĄZANI PODDAĆ SIĘ BADANIOM!!

Prezydium Zarządu MZPN zatwierdziło podczas czwartkowego posiedzenia Aneksy do regulaminów na sezon 2018/2019 w zakresie dotyczącym orzeczeń lekarskich o stanie zdrowia zawodników.

 Zmiany w regulaminach III ligi (grupa IV), IV ligi i klas niższych seniorów, III i IV ligi kobiet oraz drużyn młodzieżowych dotyczą wydłużenia ważności badań lekarskich z sześciu do dwunastu miesięcy, co wynika z Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 27 lutego 2019 r.

Pozostałe punkty regulaminów na sezon 2018/2019 dotyczące opieki zdrowotnej pozostają bez zmian. Oznacza to, że WSZYSCY zawodnicy bez względu na wiek są obowiązani poddać się badaniom kontrolnym. W spotkaniach piłki nożnej na wszystkich szczeblach mogą zatem uczestniczyć wyłącznie zawodnicy legitymujący się aktualnie pozytywnym wynikiem badań, wpisanym do karty badań lekarskich.

W rundzie wiosennej sezonu 2018/2019 nie będą respektowane oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych uniemożliwiających bezpieczny udział we współzawodnictwie sportowym.

 21.03.2019 -

  KOMUNIKAT PRZEZESA OZPN NOWY SĄCZ

 
Aby rozwiać wszelkie wątpliwości oraz „rozsiewania plotek” przez niektórych działaczy piłkarskich – Zarząd OZPN Nowy Sącz informuje i potwierdza powstanie od sezonu 2019/2020 dwóch klas Okręgowych tj:

Klasa Okręgowa: Nowy Sącz/Gorlice
Klasa Okręgowa: Nowy Targ/Limanowa


Uchwała Zarządu OZPN jest jednoznaczna i decyzyjna!

Robert Koral – prezes OZPN Nowy Sącz
 

 20.03.2019 -

  KOMISJA SZKOLENIA I PIŁKARSTWA MŁODZIEŻOWEGO

 
Podczas spotkania z trenerami grup młodzieżowych powołano Komisję Szkolenia i Piłkarstwa Młodzieżowego w skład której weszli:

Przewodniczący Komisji - Zbigniew Twaróg (MKS Limanovia)
Członkowie :
Sebastian Wójcik (AP Limanovia), Łątka Mateusz (Płomień Limanowa), Michał Smoleń (Dobrzanka Dobra), Marek Barzyk (Orkan Szczyrzyc), Adrian Cebula (AP Bonito) oraz Mariusz Tokarczyk  (Uran Łukowica)

 20.03.2019 -

  PROJEKT ROZGRYWEK MŁODZIEŻOWYCH W SEZONIE JESIEŃ 2019

 
Komisja Gier Limanowskiego PPN informuje iż w zakładce Wyniki i Tabele znajdują się już szczegółowe terminarze w poszczególnych ligach od seniorów do żaków.
 

 19.03.2019 -

  PROJEKT ROZGRYWEK MŁODZIEŻOWYCH W SEZONIE JESIEŃ 2019

 
Komisja Gier Limanowskiego PPN przedstawia Projekt Rozgrywek Młodzieżowych na sezon jesień 2019.
Omówienie Projektu Rozgrywek będzie m.in. tematem
spotkania z trenerami grup młodzieżowych w dniu 19 marca 2019r. (wtorek) - godz. 17.00
Na spotkanie zapraszamy trenerów oraz przedstawicieli zainteresowanych klubów (od juniora młodszego do skrzatów).
Projekt zostanie przedłożony do zatwierdzenia na posiedzeniu Zarządu Podokregu w dniu
22 marca 2019r. (piątek).
 
 Komunikat Prezesa OZPN Nowy Sącz!

 


>>> projekt rozgrywek >>>
pobierz
 

 14.03.2019 -

  WIOSENNA LIGA SKRZATÓW

 
Komisja Gier Limanowskiego PPN podaje terminy trzech wiosennych turniejów Ligi Skrzatów:

Turniej nr 4 - 11.05.2019 - miejsce - Mszana Dolna  -  AP Bonito
Turniej nr 5 - 25.05.2019 - miejsce - Świdnik - klub -  Uran Łukowica
Turniej nr 6 - 15.06.2019 - miejsce - Słopnice - klub - Sokół Słopnice

Klubom, które zgłosiły chęć organizacji w/w turniejów serdecznie dziękujemy za pomoc.
 

 12.03.2019 -

  WAŻNA ZMIANA W UCHWALE PZPN

 
Bardzo prosimy o zapoznanie się z ważna zmianą w uchwale PZPN nrIX/140
z dnia 03.07 i 07.07.2008r. ze zmianami z dnia 11.03.2019r. w sprawie organizacji rozgrywek w piłkę nożną, w zakresie dotyczącym orzeczeń lekarskich o stanie zdrowia zawodników.
>>>
pobierz
 

 07.03.2019 -

  SPOTKANIE Z TRENERAMI GRUP MŁODZIEŻOWYCH

 
Zarząd Limanowskiego PPN zaprasza trenerów grup młodzieżowych na spotkanie do siedziby Limanowskiego PPN w dniu 19 marca 2019 r. o godz. 17.00 .
Plan narady:
1. Powołanie Komisji Szkolenia i Piłkarstwa Młodzieżowego
2. Przyjęcie Planu Pracy Komisji na rok 2019r.
3. Ustalenie terminarzy rozgrywek w kategoriach : orlików, żaków oraz skrzatów.
4. Omówienie projektu rozgrywek na sezon jesień 2019r. w grupach młodzieżowych
5. Sprawy bieżące

 07.03.2019 -

  WIOSENNA LIGA SKRZATÓW

 
Komisja Gier Limanowskiego PPN informuje iż w rundzie wiosennej rozegrane zostaną kolejne 3 turnieje w kategorii Skrzatów:
Turniej nr 4 -
11.05.2019r. godz. 9.00 (
Turniej nr 5 -
25.05.2019r. godz. 9.00 lub 08.06.2019r. godz.9.00
Turniej nr 6 -
15.06.2019r.  godz.9.00 (boisko KS Sokół Słopnice) - turniej finałowy
Oczekujemy zgłoszeń na organizację turniejów
nr 4  (11.05.2019) i nr 5 (25.05.2019 lub 08.06.2019)
Prosimy o zapoznanie się.

 07.03.2019 -

  SZKOLENIE NR 5 DLA TRENERÓW

 

Bezpłatne szkolenie nr 5 dla trenerów oraz nauczycieli wychowania fizycznego prowadzone przez trenerów Mobilnej AMO odbędzie się 13.03.2019r w Limanowej - ul. Zygmunta Augusta 35

PLAN:
-
Część teoretyczna  o godz: 15:30 (OSP Limanowa ul. Zygmunta Augusta 35)- „Indywidualizacja”
-
Część praktyczna -trening pokazowy U13 o godz: 16:30-17:30 (orlik-sztuczna trawa)
-
Gra selekcyjna dla wyselekcjonowanych zawodników ( z treningu pokazowego) U13: 17:30-18:00
-
Gra selekcyjna dla wyselekcjonowanych zawodników U 11:  18:00-18:30

 06.03.2019 -

  TERMINARZE RUNDY WIOSENNEJ SENIORÓW

 
Komisja Gier Limanowskiego PPN informuje iż pojawiły się szczegółowe terminarze rozgrywek wiosennych w klasie "A" , w klasie "B" ,
 I i II Lidze Juniorów, I Lidze Juniorów Młodszych,  I i II Lidze Trampkarzy, a także w I i II Lidze Młodzików

Prosimy o zapoznanie się.

 03.03.2019 -

  KS TURBACZ ZAPRASZA NA TURNIEJ CHARYTATYWNY

 
KS Turbacz Mszana Dolna zaprasza na Turniej Charytatywny , który odbędzie się w dniu 23 marca 2019r.


Więcej informacji związanych z tym Turniejem na plakacie obok.
 

 28.02.2019 -

  ZAJĘCIA TRENINGOWE W RAMACH MOBILNEJ AMO

 
Uprzejmie informujemy, że najbliższe zajęcia treningowe w ramach Mobilnej AMO odbędą się w dniu :
2 marca 2019r.tj. sobota
w godz.:
U-11 godz 8.00
U-13 godz. 9.00
w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Limanowej ul. Jordana 3.
oraz
5 marca 2019r.tj. wtorek w godz.:
U-11 godz 16.30
U-13 godz. 17.45
miejsce zajęć - boisko orlik obok ZSTiO Limanowa przy ul. Zygmunta Augusta.
 
        Prosimy o udział  zawodników z poszczególnych klubów w zajęciach.  Ustalając termin zajęć uzależnieni jesteśmy od tego kiedy hala sportowa jest wolna.

 28.02.2019 -

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW

Zarząd Limanowskiego PPN informuje  , że w dniu  13.03.2019r. (środa) o godz. 15.30 odbędzie się bezpłatne szkolenie  dla trenerów oraz nauczycieli wychowania fizycznego prowadzone przez trenerów Mobilnej AMO.

Miejsce szkolenia: Limanowa, ul. Zygmunta Augusta 35 (siedziba Limanowskiego PPN)

PLAN:
Część teoretyczna  : 15.30 - 16.30
Część praktyczna - trening pokazowy 16.30 - 18.30 - boisko Orlik ZSTiO Liamnowa , ul . Zygmunta Augusta.

Zapraszamy serdecznie!

Polski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o przyznawaniu certyfikatów uczestnikom szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Udział w szkoleniach prowadzonych przez Mobilne Akademie Młodych Orłów będzie brany pod uwagę przy przedłużaniu licencji Grassroots D, Grassroots C, UEFA C, PZPN B, oraz PZPN A. Udział w jednym szkoleniu Mobilnej Akademii Młodych Orłów ma określoną wartość 0,5 godziny. W ciągu roku kalendarzowego z tytułu obecności na szkoleniu Mobilnego AMO można uzyskać maksymalnie 2 godziny.

 

 26.02.2019 -

  TERMINARZE RUNDY WIOSENNEJ

 
Komisja Gier Limanowskiego PPN informuje iż pojawiły się terminarze rozgrywek wiosennych w juniorach młodszych , trampkarzach, młodzikach, orlikach oraz żakach
Prosimy o zapoznanie się.

 25.02.2019 -

  NARADA W SIEDZIBIE LIMANOWSKIEGO PPN

 
Zarząd Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej w Limanowej uprzejmie zaprasza na naradę Prezesów Klubów  w dniu 5  marca 2019r. tj.wtorek 
 w sali
świetlicy Remizy OSP w Limanowej ul. Zygmunta Augusta 35
        Temat narady : szkolenie z zakresu zasad ochrony danych osobowych "RODO"w działalności sportowej prowadzonej przez kluby oraz ustalenie terminarzy rozgrywek piłkarskich na sezon wiosna 2019r.
 
         Harmonogram narady:
godz.16.oo - szkolenie z zakresu ujednolicenia zasad ochrony danych osobowych  "RODO" w działalności sportowej prowadzonej przez kluby sportowe / szkolenie przeprowadzi osoba upoważniona i delegowana przez MZPN w Krakowie,
godz.16.45 - ustalenie terminarza rozgrywek Kl"A",
godz.17.15 - ustalenie terminarza rozgrywek Kl"B",
godz.17.3o - ustalenie terminarza  rozgrywek I ligi juniorów i trampkarzy,
godz.18.oo - ustalenie terminarza rozgrywek II ligi juniorów i trampkarzy oraz młodzików.
 
Udział Prezesa Klubu lub upoważnionego przedstawiciela klubu w szkoleniu
z zakresu "RODO" oraz przy ustalaniu terminarza rozgrywek na sezon wiosna 2019 jest  obowiązkowy.

 24.02.2019 -

  XXI PLEBISCYT NA NAJPOPULARNIEJSZEGO PIŁKARZA ORAZ TRENERA ROZSTRZYGNIĘTY!

 

XXI Plebiscyt
na
Najpopularniejszego
Piłkarza oraz Trenera
Ziemi Limanowskiej rozstrzygnięty!
 

W sobotę 23 lutego 2019r. w restauracji Siwy Brzeg w Limanowej odbyło się podsumowanie XXI Plebiscytu na najpopularniejszego piłkarza i trenera Ziemi Limanowskiej 2018.

Organizatorem podsumowania był Zarząd Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej z prezesem Stanisławem Strugiem na czele oraz  Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

Wśród zaproszonych gości pojawili się m.in. prezes Małopolskiego Związku Piłki Nożnej - Ryszard Niemiec, prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej - Robert Koral, burmistrz Limanowej, przedstawiciel Urzędu Miasta w Mszanie Dolnej oraz wójtowie poszczególnych gmin powiatu limanowskiego.

Nagrodzeni w poszczególnych kategoriach.
Najpopularniejszy piłkarz IV ligi w 2018 roku:   
         
1. Maciej Krzyżak - MKS Limanovia: 520 głosów ( 37% )
2. Szymon Witek - MKS Limanovia: 436 głosów ( 31% )
3. Dawid Plata - MKS Limanovia: 367 głosów ( 26% )

 

Najpopularniejszy trener
IV ligi
w 2018 roku:

1. Piotr Gruszka (Orkan Szczyrzyc)

Najpopularniejszy trener klasy okręgowej w 2018 roku:
1. Wojciech Tajduś - KS Sokół Słopnice: 886 głosów ( 56% ).

Najpopularniejszy piłkarz klasy okręgowej w 2018 roku:       

1. Patryk Nowak - KS Sokół Słopnice: 591 głosów ( 43% )
2. Albert Nowak - LKS Rupniów: 388 głosów ( 29% )
3. Mariusz Koszut - LKS Zalesianka: 104 głosów ( 8% )

Najpopularniejszy trener klasy "A" w 2018 roku:
1. Rafał Gabryś - LKS Gorce Kamienica: 441 głosów ( 47% )

Najpopularniejszy trener klasy "B" w 2018 roku:
1. Dawid Rosiek - LKS Jaworzanka Jaworzna: 105 głosów ( 73% )

Najpopularniejszy trener grup młodzieżowych w 2018 roku:

1. Karol Dziadoń - LKS Dobrzanka: 817 głosów ( 37% )
2. Mateusz Łątka - LKS Płomień Limanowa: 417 głosów ( 19% )
3. Artur Matras - KS Sokół Słopnice: 420 głosów ( 19% )

Najpopularniejszy piłkarz klasy "A"
w 2018 roku:      

1. Dominik Sułkowski - LKS Mordarka: 252 głosów ( 39% )
2. Tomasz Miśkowiec - LKS Dobrzanka: 146 głosów ( 22% )
3. Marcin Gwiżdż - AKS Ujanowice: 97 głosów ( 15% )

Najpopularniejszy piłkarz klasy "B"
w 2018 roku:      

1. Krystian Bodziony - LKS Uran Łukowica: 246 głosów ( 57% )
2. Albert Wąsowicz - LKS Wierchy Pasierbiec: 70 głosów ( 16% )
3. Artur Lizak - LKS Jodłownik: 52 głosów ( 12% )

Tytuł Działacza Roku Zarząd Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej przyznał Dariuszowi Mrożkowi (Akademia Piłkarska Limanovia) i Jerzemu Miśkowcowi (Dobrzanka Dobra).

W tej kategorii wyróżnienia otrzymali również:
Iwona Słowiak-Bąba (LKS Mordarka), Antoni Kaleta (Orkan Szczyrzyc), Stanisław Piegza (LKS Rupniów), Janusz Piotrowski (MUKS Halny Kamienica), Antoni Skirliński (Krokus Przyszowa).
Wyróżnienie przyznano także redaktorowi portalu informacyjnego limanowa.in  Jackowi Bugajskiemu.
Uchwałą Zarządu OZPN Nowy Sącz za wkład w rozwój piłkarstwa na ziemi limanowskiej i sądeckiej otrzymał tytuł Ambasadora Futbolu Nowosądeckiego.
Limanowski Podokręg Piłki Nożnej wyróżnił także zawodników grup młodzieżowych. Nie przeprowadzono w tej kategorii głosowania. Zarząd LPPN wybrał zawodników, którzy trenują w znanych klubach lub powoływani są do reprezentacji województwa i Kadry Narodowej w swoich kategoriach wiekowych. 

Wyróżnienia otrzymali:
Kacper Czepielik (wychowanek MUKS Halny Kamienica, obecnie Wisła Kraków), Wojciech Gacal (Dobrzanka Dobra, Zagłębie Lubin), Konrad Gruszkowski (Turbacz Mszana Dolna, Wisła Kraków)Sabina Kornaś (Turbacz Mszana Dolna, Rysy Bukowina Tatrzańska), Weronika Kaim (MUKS Halny Kamienica), Mariusz Kutwa (MUKS Halny Kamienica, Wisła Kraków), Julia Matras (Płomień Limanowa), Konrad Mrózek (KS Tymbark, Cracovia Kraków), Krzysztof Toporkiewicz (KS Tymbark, SMS Łódź), Wojciech Urbański (KS Tymbark, Wisła Kraków), Zuzanna Rosiek (AKS Ujanowice, Starówka Nowy Sącz).
 

foto z gali - limanowa.in

 19.02.2019 -

  ZAJĘCIA TRENINGOWE W RAMACH MOBILNEJ AMO

 
Uprzejmie informujemy, że najbliższe zajęcia treningowe w ramach Mobilnej AMO odbędą się w dniu 23 luty 2019r.tj. sobota w godz.:
U-11 godz 15.3o  -  16.45
U-13 godz. 16.45 - 18.oo
w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Limanowej ul. Jordana 3.
        Prosimy o udział  zawodników z poszczególnych klubów w zajęciach.  Ustalając termin zajęć uzależnieni jesteśmy od tego kiedy hala sportowa jest wolna.

 14.02.2019 -

  SZKOLENIE RODO - uwaga zmiana terminu

 

Z dniem 25 maja 2019r. weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. (RODO)

W  celu ujednolicenia zasad ochrony danych osobowych w działalności sportowej  prowadzonej przez kluby zrzeszone w Limanowskim PPN ,
Zarząd LPPN w uzgodnieniu z MZPN w Krakowie  organizuje w dniu
5 marca 2019r. o godz. 16.00 w siedzibie LPPN szkolenie dotyczące
RODO.


W szkoleniu obowiązkowo winni wziąć udział Prezesi Klubów, Kolegium Sędziowskie i członkowie Zarządu oraz Komisji Podokręgu.
Szkolenie przeprowadzi prelegent delegowany przez MZPN w Krakowie.
 

 10.02.2019 -

  VII HALOWY TURNIEJ SĘDZIÓW PIŁKI NOŻNEJ  W LIMANOWEJ

 
9 lutego 2019r. na hali ZSS nr 3 w Limanowej odbył się VII Halowy Turniej Sędziów Piłki Nożnej pod patronatem Starosty Powiatu Limanowskiego.
Gościliśmy drużyny z Brzeska, Gorlic, Nowego Sącza, Nowego Targu, Tarnowa oraz dwie drużyny gospodarzy. Zwyciężyła drużyna KS Gorlice, drugie miejsce zajęła KS Limanowa II, a na najniższym stopniu podium stanęła drużyna KS Tarnów. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Bogusław Moroń (KS Gorlice), królem strzelców Michał Napora (KS Limanowa II), a najlepszym bramkarzem Krzysztof Kapusta (KS Tarnów).
 

 

Lp

Mecz

wynik

1

Brzesko - Nowy Sącz

0:0

2

Gorlice – Tarnów

1:1

3

Limanowa II – Limanowa I

0:3

4

Limanowa II – Nowy Sącz

2:0

5

Brzesko – Nowy Targ

1:1

6

Gorlice – Limanowa I

1:1

7

Limanowa II – Tarnów

1:0

8

Nowy Sącz – Nowy Targ

1:2

9

Brzesko – Gorlice

1:2

10

Limanowa II – Nowy Targ

8:3

11

Tarnów - Limanowa I

2:0

12

Nowy Sącz – Gorlice

1:1

13

Limanowa I – Nowy Targ

0:2

14

Limanowa II – Gorlice

1:2

15

Tarnów – Brzesko

1:2

16

Nowy Targ – Gorlice

1:2

17

Tarnów – Nowy Sącz

4:3

18

Limanowa II – Brzesko

5:3

19

Limanowa I – Nowy Sącz

2:1

20

Nowy Targ - Tarnów

1:3

21

Limanowa I – Brzesko

0:3

 

 09.02.2019 -

  WAŻNA UCHWAŁA PZPN I ANEKS MZPN

 

Prosimy o zapoznanie się :

a/ z ważną Uchwałą PZPN w sprawie szczególnych zasad potwierdzania i uprawniania zawodników do gry w przypadku wycofania drużyny klubu z rozgrywek piłkarskich (
pobierz).

b/ aneksem MZPN do Regulaminu Młodzieżowych Rozgrywek Piłkarskich dotyczących wydłużenia czasu gry w juniorach młodszych i trampkarzach (
pobierz)

 

 05.02.2019 -

  MOBILNA AMO

 

Zarząd Limanowskiego PPN uprzejmie informuje, że zajęcia treningowe w ramach Mobilnej AMO odbędą się w dniu 09.02.2019r. w hali sportowej SP nr 3 w Limanowej , ul. St. Jordana 3:
w godz. 7.50 - 9.00 - grupa młodsza, (U-11)
w godz. 9.00 - 10.00 - grupa starsza. (U-13)
Zajęcia treningowe poprowadzi Trener
Zbigniew Twaróg.
 

 05.02.2019 -

  BILETY NA MECZ POLSKA - ŁOTWA

 

Małopolski Związek Piłki Nożnej informuje, iż istnieje możliwość nabycia 8 biletów na mecz eliminacyjny EURO 2020 Polska - Łotwa, który odbędzie się w dniu 24 marca 2019r. (niedziela) o godz. 20.45 w Warszawie.
W celu nabycia w/w biletów należy przesłać w formie elektronicznej  w nieprzekraczalnym terminie do dnia 8 lutego 2019r. do siedziby Limanowskiego PPN listę chętnych osób zawierającą: imię i nazwisko oraz pesel. (
e-mail: limppn@onet.pl)
Ceny biletów:
kategoria - I czerwona - 180zł
kategoria - II żółta - 140 zł
kategoria - III - niebieska - 80 zł
Wpłaty za bilet należy dokonać w siedzibie Limanowskiego PPN, ul. Z. Augusta 35 w dniu 8 lutego 2019r. w godz. 16.00-18.00.
O rezerwacji biletów decyduje kolejność zgłoszeń.
 

 30.01.2019 -

  PROJEKT ORGANIZACJI ROZGRYWEK W GRUPACH MŁODZIEŻOWYCH -
  WIOSNA 2019

 

Komisja Gier Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej uprzejmie informuje, że został opracowany projekt organizacji rozgrywek  na sezon wiosna 2019 w grupach młodzieżowych /juniorzy młodsi, trampkarze, młodziki, orliki
i żaki
/ - prosimy o zapoznanie się z załączonym projektem rozgrywek.

Ewentualne uwagi do projektu rozgrywek można zgłaszać do Podokręgu do dnia 05.02.2019r. Po tym terminie zostaną opracowane szczegółowe terminarze rozgrywek w poszczególnych w/w kategoriach wiekowych.

Projekt organizacji rozgrywek >>> tutaj
 

 28.01.2019 -

  A KLASA - TERMINARZ RUNDY WIOSENNEJ

 
Komisja Gier Limanowskiego PPN informuje, iż w zakładce wyniki i tabele pojawił się terminarz rozgrywek limanowskiej Klasy A, klasy B oraz
I i II Ligi Juniorów w rundzie wiosennej.

Zainteresowane drużyny prosimy o zapoznanie się.
 

 24.01.2019 -

  III RUNDA PUCHARU POLSKI NA SZCZEBLU LIMANOWSKIEGO PPN

 
Komisja Gier Limanowskiego PPN informuje, że III runda Pucharu Polski na szczeblu Limanowskiego PPN odbędzie się w następujących terminach:

23/24.03.2019 -
Zalesianka Zalesie - KS Tymbark I
LKS Rybie - Rupniów
Słomka Siekierczyna - Sokół Słopnice
30/31.03.2019 -
Mordarka - AKS Ujanowice

Gorce Kamienica - Płomień Limanowa
 

 24.01.2019 -

  ZMIANY W  KLASIE B

 
W związku z wycofaniem się z rozgrywek drużyny LKS Witów Mszana Górna , zgodnie z §15 ust. 4 lit.a Regulaminu Rozgrywek Piłkarskich o Mistrzostwo IV Ligi i niższych klas MZPN na sezon 2018/2019,   anulowano dotychczasowe wyniki tej drużyny uzyskane w rundzie jesiennej Klasy B  obecnego sezonu.
 

 24.01.2019 -

  KURS SĘDZIOWSKI

 
Zarząd Kolegium Sędziów LPPN informuje , że w dniu 25 stycznia 2019r. w sali nr 50 SP nr 3 w Limanowej orzy ul. St. Jordana rozpocznie się kurs sędziowski dla nowych kandydatów.

 22.01.2019 -

  PUCHAR PREZESA PZPN - FINAŁ WOJEWÓDZKI

Znani są już finaliści halowego turnieju wojewódzkiego o Puchar Prezesa PZPN w kategoriach U-11 i U-12. Turniej odbędzie się w niedzielę, 27 stycznia 2019 r.

Finaliści turnieju małopolskiego:
U-11 (rocznik 2008 i młodsi):
AP Wieliczka, UKS AP 21 Chrzanów, MKS Tarnovia, Sandecja Nowy Sącz

U-12 (rocznik 2007 i młodsi):
AM Cracovia, UKS Górnik Libiąż, CANPACK Okocimski Brzesko,
MKS Limanovia

Ww. zespoły to zwycięzcy eliminacji w Krakowie, w okręgach Tarnów i Nowy Sącz oraz w Małopolsce zachodniej.

Zawody zostaną rozegrane systemem każdy z każdym - w niedzielę 27 stycznia 2019 w hali widowisko-sportowej SOLNE MIASTO w Wieliczce, ul. Kościuszki 15. Turniej w kategorii U-11 zaplanowany został w godz. 9-12, a w kategorii U-12 w godz. 12-15.

Zwycięzcy awansują do ogólnopolskiego turnieju finałowego, z udziałem reprezentantów 16 województw, który odbędzie się w dniach 16/17 lutego 2019 r. w Warszawie.

Terminarz turnieju U-12 (27.01.2019):
12.00 AM Cracovia - MKS Limanovia
12.30 CANPACK Okocimski Brzesko - UKS Górnik Libiąż
13.00 MKS Limanovia - UKS Górnik Libiąż
13.30 AM Cracovia - CANPACK Okocimski Brzesko
14.00 CANPACK Okocimski Brzesko - MKS Limanovia
14.30 UKS Górnik Libiąż - AM Cracovia


 

 22.01.2019 -

  HALOWE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - TERMINY

Limanowski PPN informuje iż finały Halowych Mistrzostw Małopolski odbędą się dla poszczególnych kategorii wiekowych w następujących terminach:
juniorzy starsi - termin wkrótce (MKS LIMANOVIA)
juniorzy młodsi - 23.02.2019 - sobota
trampkarze - 23.02.2019 - sobota
młodziki - 24.02.2019 - niedziela (MKS LIMANOVIA)

Turnieje juniorów młodszych, trampkarzy i młodzików rozegrane zostaną na sztucznej trawie pod balonem na obiekcie
Wandy Kraków, ul. Bulwarowa 39.
 

 21.01.2019 -

  MKS LIMANOVIA WYGRYWA FINAŁ OZPN W MŁODZIKACH

W dniu 19 stycznia 2019r. MKS Limanovia walczyła w finałach OZPN Nowy Sącz w Halowej Piłce Nożnej.
W kategorii młodzików Limanovia okazała się najlepsza, a Mikołaj Wrona został królem strzelców.
W kategorii trampkarzy Limanovia z wicemistrzostwem OZPN. Królem strzelców został także zawodnik Limanovii - Konrad Król.

wyniki turnieju  MŁODZIKI         >>>tutaj
wyniki turnieju  TRAMPKARZE    >>>tutaj

 

 21.01.2019 -

  LIMANOWSCY SĘDZIOWIE NAJLEPSI W KRAKOWIE!

Wczoraj w hali KS Bronowianka Kraków odbyły się VI Halowe Mistrzostwa Małopolski Drużyn Sędziów Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Po zaciętej walce wygrała drużyna Kolegium Sędziów Limanowa.

Skład drużyny: Krzysztof Pietrucha, Mateusz Mól, Walenty Gajewski, Adrian Stajnder, Tomasz Śmierciak, Dawid Mrożek, Przemysław Sobczak. Kierownik drużyny: Jan Kurek. Trener drużyny: Tomasz Śmierciak.

Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Walentego Gajewskiego.

Wyniki limanowskiej drużyny:
Olkusz - Limanowa (0:0), Limanowa - Gorlice (2:2), Żabno - Limanowa (1:0), Limanowa - Kraków II (2:0), Żabno - Limanowa (2:3), Limanowa - Brzesko (3:1), Kraków - Limanowa (1:1 - karne- 6:7)

Kolejność w turnieju:
1. Limanowa
2. Kraków
3. Myślenice

 17.01.2019 -

  HALOWE MISTRZOSTWA OZPN - HALNY WYGRYWA W ŻAKACH!

MUKS Halny Kamienica , podopieczni Rafała Franczyka zwyciężają w Finałach OZPN Nowy Sącz w kategorii żaków. Turniej ten rozgerany został w dniu dzisiejszym w Limanowej. Drugie miejsce dla Dunajca Nowy Sącz, a trzecie dla AP Limanovia.
 
Królem strzelców został Julian Wójcik /AP Limanovia/, najlepszym bramkarzem wybrano Fabiana Pietrucha /Dunajec Nowy Sącz/,
a najlepszym zawodnikiem turnieju został Grzegorz Groń /MUKS Halny Kamienica/

W kategorii Orlików finały wygrywa Beskidzka AP Ropa, która w finale pokonała 1:0 MKS Limanovię. Trzecia pozycja dla Glinika Gorlice.
Królem strzelców został zawodnik Limanovii Kacper Górka, a najlepszym bramkarzem wybrano zawodnika Beskidzkiej AP Ropa - Bartłomieja Birosa. Najlepszym zawodnikiem został Jakub Broda /Beskidzka AP Ropa/

 wyniki turnieju  ŻAKI       >>>
tutaj
 wyniki turnieju  ORLIKI    >>>tutaj
 klasyfikacja strzelców      >>>
tutaj
 

 15.01.2019 -

  HALOWE MISTRZOSTWA OZPN - ŻAKI I ORLIKI W LIMANOWEJ

W dniu 17 stycznia 2019r. Limanowa będzie organizatorem Halowych Mistrzostw OZPN Nowy Sącz w kategoriach ŻAKI i ORLIKI.
Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram dla obu kategorii wiekowych

 harmonogram ŻAKI       >>>
tutaj
 harmonogram ORLIKI    >>>tutaj

Miejsce rozegrania turnieju - Hala Sportowa przy SP nr 3 w Limanowej , ul. Stanisława Jordana 3. (parking płatny)
 

 10.01.2019 -

  OZPN NOWY SĄCZ - KOMUNIKAT - JUNIORZY STARSI

OZPN Nowy Sącz podaje informacje o XXVII Mistrzostwach OZPN w kategorii junior starszy

 XXVII Mistrzostwa OZPN - junior starszy      >>>
tutaj
 

 07.01.2019 -

  OZPN NOWY SĄCZ - KOMUNIKATY

OZPN Nowy Sącz podaje informacje o XXVII Mistrzostwach OZPN w kategorii junior młodszy oraz finale II Turnieju o Puchar Prezesa PZPN na szczeblu OZPN w kategoriach U-11 oraz U12.

 XXVII Mistrzostwa OZPN - junior młodszy       >>>
tutaj
 Harmonogram finału Puchar Prezesa PZPN      >>>tutaj
 

 04.01.2019 -

  HALOWE MISTRZOSTWA OZPN

Poniżej znajduje się harmonogram finałów Halowych Mistrzostw OZPN
w kategoriach: junior starszy, junior młodszy, trampkarz, młodzik, orlik, żak.

pobierz harmonogram >>>
tutaj
 

 30.12.2018 -

  XXV HALOWE MISTRZOSTWA LPPN -
 LIMANOVIA WYGRYWA WE WSZYSTKICH KATEGORIACH

Zakończył się szósty , przedostatni finał w ramach XXV Mistrzostw Limanowskiego PPN. W kategorii Orlików wygrywa Limanovia I, przed
AP Mam Talent I
oraz Sokołem Słopnice II. Królem strzelców - Kacper Górka, a najlepszym bramkarzem Miłosz Franczyk (obaj MKS Limanovia).

Ostatni finał to
Turniej Młodzików. I tutaj także Limanovia okazuje się najlepsza. W meczu finałowym pokonuje KS Tymbark. Trzecia pozycja dla Mordarki. Najlepszy strzelec - Tymoteusz Bojanowski (Mordarka), a najlepszym bramkarzem został Maciej Zoń (Limanovia)

Poniżej w tabeli wyniki i klasyfikacje strzelców.
 

KATEGORIE
WIEKOWE

 ELIMINACJE FINAŁY STRZELCY
SKRZATY 22.12.2018/SOB/ 29.12.2018 /SOB/ klasyfikacja
ŻAKI 22.12/SOB/ i 23.12./ND/ 29.12.2018 /SOB/ klasyfikacja
ORLIKI 27.12 /CZW/ i 28.12/PT/ 30.12.2018/ND/ klasyfikacja
MŁODZIKI 23.12 /ND/ i 27.12./ŚR/ 30.12.2018 /ND/ klasyfikacja
TRAMPKARZE 16.12.2018/ND/ 29.12.2018 /SOB/ klasyfikacja
JUN. MŁODSI 27.12.2018 /CZW/ 28.12.2018 /PT/ klasyfikacja
JUN. STARSI 27.12.2018 /CZW/ 28.12.2018 /PT/ klasyfikacja
Lista zgłoszeniowa Regulamin
XXV Mistrzostw LPPN

 

 29.12.2018 -

  HALOWE MISTRZOSTWA LPPN - AP LIMANOVIA WYGRYWA W SKRZATACH, ŻAKACH I TRAMPKARZACH

Przedostatni dzień finałów Limanowskiego PPN rozpoczął się od triumfu AP Limanovii w Turnieju Skrzatów. Drugie miejsce dla AP Bonito I, a trzecie dla AP Mam Talent I. Najlepszym strzelcem został Filip Juszczak (AP Limanovia) - 14 bramek, a bramkarzem Igor Jarosz (AP Bonito II).

AP Limanovia wygrywa także Turniej Żaków. W finale pokonują drużynę MUKS Halny Kamienica. Trzecie miejsce dla AP Bonito. Królem Strzelców zawodnik FA Dobra - Mateusz Wydra - 13 bramek. Najlepszym bramkarzem został Jakub Talaga /A Bonito/.

Turniej Trampkarzy pod dyktando MKS Limanovii. W meczu finałowym Limanovia I pokonuje Sokół Słopnice, a Dobrzanka Dobra po rzutach karnych pokonuje Limanovię III. Królem strzelców Konrad Król (9 bramek), a najlepszym bramkarzem został Adrian Leśniak (obaj MKS Limanovia I).

W niedzielę ostatni akord XXV Mistrzostw Limanowskiego PPN - finały Orlików i Młodzików.

Za nami 5 finałów i jak na razie Limanovia jest nie do pokonania - wygrała Turnieje Skrzatów, Żaków, Trampkarzy , Juniorów Młodszych oraz Juniorów Starszych.
 

 28.12.2018 -

  HALOWE MISTRZOSTWA LPPN - finały juniorów dla MKS Limanovii


Jako pierwsi swoje finały rozegrali juniorzy młodsi i juniorzy starsi.
 
W juniorach młodszych Turniej Finałowy wygrywa MKS Limanovia I. Drugie miejsce dla Uranu Łukowica, a trzecie dla Sokoła Słopnice.
Królem strzelców Turnieju został zawodnik MKS Limanovii I -
Jakub Piaskowy (14 bramek). Najlepszym bramkarzem wybrano Jakuba Wiktora (MKS Limanovia I).


JUNIORZY MŁODSI
LIMANOVIA - 1 miejsce


JUNIORZY STARSI
LIMANOVIA - 1 miejsce


Turniej Juniorów Starszych także dla MKS Limanovii. Wygrywa
Limanovia I, która w finale pokonuje Sokół Słopnice. W meczu o trzecie miejsce MKS Limanovia II wygrywa z Krokusem Przyszowa. Królem strzelców został Kamil Zieliński (Krokus Przyszowa) - 13 bramek, a najlepszym bramkarzem został Karol Pietrzak (MKS Limanovia I).
W sobotę finały skrzatów, żaków i trampkarzy , a w niedzielę zagrają orliki i młodziki.

 27.12.2018 -

  HALOWE MISTRZOSTWA LPPN - JUNIORZY NA STARCIE / GRAJĄ TEŻ ORLIKI I MŁODZIKI

Rozpoczęły się eliminacje w Turnieju Juniorów Młodszych oraz Juniorów Starszych.
 


Do finałów w kategorii
Junior Młodszy awans uzyskały: z grupy 1 - MKS Limanovia I oraz Mordarka, z grupy 2 - Uran Łukowica i MKS Limanovia II, z grupy 3 - Sokół Słopnice i KS Tymbark. Finały w tej kategorii wiekowej 28 grudnia /piątek/ od 9.00.

Z grona 13 drużyn w Juniorach Starszych do finałów zakwalifikowały się: MKS Limanovia I, MKS Limanovia II, Starówka Stara Wieś, Krokus Przyszowa, Sokół Słopnice oraz Dobrzanka Dobra.

W kategorii młodzików dzisiaj rozegrano dalsze eliminacje i awans do niedzielnych finałów uzyskały: Mordarka IV, Dobrzanka Dobra, Płomień II Limanowa, Mordarka I, Ostra Olszówka Raba Niżna, Zalesianka Zalesie.

Pierwsze mecze eliminacyjne rozegrały także Orliki, które dokończą eliminacje w dniu jutrzejszym. W finałach są już : MKS Limanovia I, MKS Limanovia II, AP Bonito IV oraz Mordarka I.

 

 23.12.2018 -

  HALOWE MISTRZOSTWA LPPN - ELIMINACJE MŁODZIKÓW ROZPOCZETE

Rozpoczęły się także eliminacje w Turnieju Młodzików. Wg regulaminu Rozgrywek w tej najliczniejszej kategorii do Turnieju Finałowego awansuje 12 drużyn. Rozegrano już eliminacje w trzech grupach i awans zapewniły sobie drużyny:
MKS Limanovia I, MKS Limanovia II, KS Tymbark, Sokół Słopnice, MUKS Halny Kamienica I, Orkan Niedźwiedź I. Szanse na awans ma także Mordarka II, ale musi poczekać na rozstrzygnięcia w grupie 4 (Turniej we czwartek 27.12.).

27 i 28grudnia dokończenie eliminacji w kategorii Młodzików, eliminacje Orlików oraz eliminacje i finały w kategorii Junior Młodszy i Junior Starszy.

 22-23.12.2018 -

  HALOWE MISTRZOSTWA LPPN - ELIMINACJE SKRZATÓW I ŻAKÓW

W dniu dzisiejszym rozegrano eliminacje w Turnieju Skrzatów. Ostatecznie wystąpiło w nim 12 drużyn, spośród których do finałów, które zostaną rozegrane za tydzień, w sobotę 29.12.2018r. awansowało 6 zespołów:
AP Bonito I, AP Bonito II, AP Limanovia I, AP Limanovia II, Rupniów oraz AP Mam Talent I.
Poniżej
komplet wyników i aktualna klasyfikacja strzelców.

Dzisiaj odbyły się też eliminacje w grupach 4 i 5 turnieju Żaków. Do finałów zakwalifikowały się już drużyny: F.A. Dobra, MUKS Halny Kamienica oraz AP Mam Talent I.
W meczach niedzielnych Turnieju Żaków awans do finałów uzyskały drużyny: AP Limanovia I, Uran Łukowica, AP Bonito I oraz AP Mam Talent III.
W finałach zagra także drużyna
Mordarki, która zajęła 2 miejsce  w grupie 4.

Jutro od rana eliminacje w trzech grupach Żaków oraz początek eliminacji
w
Turnieju Młodzików.

Uwaga! W związku z wycofaniem się dwóch zespołów w
kategorii Orlików nastąpiły zmiany godzin w turnieju eliminacyjnym w grupach 5 oraz 6 (eliminacje piątkowe 28.12.2018r.). Zasady awansu w tych eliminacjach pozostają bez zmian
 

 20.12.2018 -

  HALOWE MISTRZOSTWA LIMANOWSKIEGO PPN - ZMIANY

W związku z wycofaniem się kilku drużyn z eliminacji w kategorii Żaków nastąpiły zmiany rozpoczęcia poszczególnych spotkań w sobotę (22.12)
i
niedzielę (23.12) oraz zasady awansu do turnieju finałowego. Prosimy trenerów o zapoznanie się (w tabeli poniżej) z aktualnym harmonogramem Turnieju Żaków.
Za zmiany przepraszamy!

 

 19.12.2018 -

  II PUCHAR PREZESA PZPN - SOKÓŁ I LIMANOVIA TRIUMFUJĄ!

 19 grudnia 2018r. w hali sportowej SP nr 3 w Limanowej  odbył się turniej finałowy na szczeblu Limanowskiego PPN w ramach II Pucharu Prezesa PZPN w kategoriach U-11 oraz U-12.
 

W kategorii U-11 najlepszą drużyną okazał się Sokół Słopnice, który uzyskał awans do finałów na szczeblu OZPN. Drugie miejsce przypadło w udziale drużynie MKS Limanovia, a trzecie MUKS Halny Kamienica.
Królem strzelców został zawodnik MKS Limanovii - Przemysław Gołąb,
a najlepszym bramkarzem wybrano zawodnika Sokoła Słopnice -
Olafa Stańczuka.

W kategorii U-12 wygrała drużyna MKS Limanovia, która w meczu finałowym pokonała MUKS Halny Kamienica. Z kolei w spotkaniu o
3 miejsce
KS Tymbark okazał się lepszy od Mordarki.
Królem strzelców
został zawodnik KS Tymbark - Marcin Sobczak,
a najlepszym bramkarzem wybrano zawodnika MKS Limanovii - Sebastiana Pacha.

Wyniki oficjalne  Turnieju >>> tutaj
Klasyfikacja strzelców  Turnieju >>> tutaj

 

 16.12.2018 -

  XXV HALOWE MISTRZOSTWA LIMANOWSKIEGO PPN ROZPOCZĘTE!

W dniu dzisiejszym eliminacjami w kategorii trampkarzy rozpoczęła się XXV edycja Halowych Mistrzostw Limanowskiego PPN.
W eliminacjach trampkarzy udział wzięło 12 drużyn, z których 6 zagra w finale
29 grudnia 2018r. (sobota).

Awans z poszczególnych grup uzyskały:
Grupa 1 -
MKS Limanovia I , Zalesianka Zalesie
Grupa 2 -
Sokół Słopnice , MKS Limanovia II
Grupa 3 -
Dobrzanka Dobra, MKS Limanovia III

Poniżej (w tabeli) komplet wyników z dzisiejszego Turnieju oraz klasyfikacja strzelców (zawodnicy z drużyn, które zagrają w finale).

W dniu 22 i 23 grudnia kolejne mecze eliminacyjne.
 

 15.12.2018 -

  II PUCHAR PREZESA PZPN - harmonogram turnieju

W najbliższą środę, 19 grudnia 2018r. w hali sportowej SP nr 3 w Liamnowej przy ul. St. Jordana 3 odbędzie się turniej finałowy na szczeblu Limanowskiego PPN w ramach II Pucharu Prezesa PZPN w kategoriach U-11 oraz U-12.

Harmonogram turnieju :
11.00 - Turniej w kategorii U-11 - rocznik 2008
13.00 - Turniej w kategorii U-12 - rocznik 2007

Do pobrania - szczegółowy harmonogram Turnieju >>>
tutaj

Uwaga! Obowiązują aktualne karty zdrowia oraz ważne legitymacje szkolne.
 

 11-13.12.2018 -

  II PUCHAR PREZESA PZPN - U11/U12

Już po raz drugi odbędą się rozgrywki halowe o Puchar Prezesa PZPN w kategoriach U-11 (rocznik 2008) i U-12 (rocznik 2007). Są to rozgrywki dla klubów-członków MZPN i PZPN, a więc de facto Klubowe Halowe Mistrzostwa Polski U-11 i U-12.

Turnieje finałowe, z udziałem reprezentantów 16 województw, zostaną rozegrane w dniach 16/17 lutego 2019 r. w Warszawie.

Małopolski Związek Piłki Nożnej organizuje w grudniu i styczniu eliminacje w każdym podokręgu i okręgu zakończone finałem wojewódzkim (12 stycznia 2019).

Limanowski PPN informuje iż zgłoszenia do eliminacji na szczeblu Limanowskiego PPN przyjmuje do dnia
14 grudnia 2018r.

Turniej rozegrany zostanie w dniu
19 grudnia 2018r. (środa) od godz. 11.00
Każdy klub może zgłosić po jednej drużynie w kategoriach:
U-11 (rocznik 2008) oraz U-12 (rocznik 2007).

ZGŁOSZONE DRUŻYNY:

U-12 - (2007r.) LIMANOVIA, MUKS HALNY KAMIENICA, SOKÓŁ SŁOPNICE,
          MORDARKA, KS TYMBARK, ZENIT KASINKA MAŁA, PŁOMIEŃ LIMANOWA

U-11 - (2008) LIMANOVIA, MUKS HALNY KAMIENICA, SOKÓŁ SŁOPNICE,
          MORDARKA

REGULAMIN KAT. U-11 REGULAMIN KAT. U-12 HARMONOGRAM PZPN ZAŁOŻENIA TURNIEJU DRUK ZGŁOSZENIOWY

06.12.2018 -

  KURSOKONFERENCJE NA TERENIE MZPN


1. Konferencja kadry trenersko - instruktorskiej (15.12.2018r.) - tutaj

2. Konferencja "Akademii Piłkarskiej Grassroots" (11.12.2018r.) - tutaj
3. Kursy trenerskie w roku 2019 - tutaj

 

 24.11.2018 -

XXV MISTRZOSTWA LPPN W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ - ZGŁOSZENIA

SKRZATY (13) Sokół Słopnice, Płomień Limanowa, Mordarka,
FA Dobra, AP Mam Talent I, AP Mam Talent II, Uran Łukowica, MUKS Halny Kamienica, AP Limanovia I, AP Limanovia II, AP Bonito I, AP Bonito II, Rupniów
ŻAKI (22) Sokół Słopnice, Płomień I Limanowa, Płomień II Limanowa, Płomień III Limanowa, Płomień IV Limanowa, Mordarka I, Mordarka II, FA Dobra I,
FA Dobra II, AP Mam Talent I, AP Mam Talent II,
AP Mam Talent III,  Uran Łukowica, MUKS Halny Kamienica, AP Limanovia I, AP Limanovia II, AP Bonito I, AP Bonito II, AP Bonito III, AP Bonito IV, Dobrzanka Dobra, Tymbark
ORLIKI (24) Sokół I Słopnice, Sokół II Słopnice, Płomień I Limanowa, Płomień II Limanowa, Płomień III Limanowa, Dobrzanka Dobra,  Mordarka I, Mordarka II, FA Dobra I, FA Dobra II, AP Mam Talent I, AP Mam Talent II,  Uran Łukowica, Halny Kamienica I, MUKS Halny Kamienica II, MKS Limanovia I, MKS Limanovia II, MKS Limanovia III, AP Bonito I, AP Bonito II, AP Bonito III, AP Bonito IV, Rupniów I, Rupniów II,
MŁODZIKI (21) Sokół Słopnice, Płomień I Limanowa, Płomień II Limanowa, Orkan I Niedźwiedź, Orkan II Niedźwiedź, Dobrzanka Dobra, Mordarka I, Mordarka II, Mordarka III, Mordarka IV, Ostra Olszówka Raba Niżna, Krokus Przyszowa, Zalesianka Zalesie,  Uran Łukowica I, Uran Łukowica II, MUKS Halny Kamienica I, MUKS Halny Kamienica II, MKS Limanovia I, MKS Limanovia II, Rupniów, Tymbark,
TRAMPKARZE (12) Sokół Słopnice, Płomień I Limanowa, Płomień II Limanowa, Dobrzanka Dobra, Mordarka, Zalesianka Zalesie,  Uran Łukowica, MKS Limanovia I, MKS Limanovia II, MKS Limanovia III, Gorce Kamienica, Tymbark
JUN. MŁODSI (12) Sokół I Słopnice, Sokół II Słopnice, Płomień Limanowa, Dobrzanka Dobra, Mordarka, Zalesianka Zalesie,  Uran Łukowica, MKS Limanovia I, MKS Limanovia II, Gorce Kamienica, Tymbark I, Tymbark II
JUN. STARSI (13) Sokół Słopnice, Płomień Limanowa, Dobrzanka Dobra, Mordarka, Krokus Przyszowa, Zalesianka Zalesie, MKS Limanovia I, MKS Limanovia II, Gorce Kamienica, Starówka Stara Wieś, Wierchy Pasierbiec, Słomka Siekierczyna, KS Tymbark
łącznie: 117 zgłoszonych drużyn do dnia 06.12.2018

 20.11.2018 -

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW

Zarząd Limanowskiego PPN informuje  , że w dniu  28.11.2018r (środa) o godz. 15.30 odbędzie się bezpłatne szkolenie nr 4 dla trenerów oraz nauczycieli wychowania fizycznego prowadzone przez trenerów Mobilnej AMO.

Miejsce szkolenia: Limanowa, ul. Zygmunta Augusta 35 (siedziba Limanowskiego PPN)

PLAN:
Część teoretyczna  o godz: 15:30 (OSP Limanowa ul. Zygmunta Augusta 35)- „Kreatywność”
Część praktyczna -trening pokazowy U11 o godz: 16:30-17:30 (ORLIK lub HALA -ul. Zygmunta Augusta 8)- „Rozwój kreatywności i inteligencji piłkarskiej” Gra selekcyjna dla wyselekcjonowanych zawodników ( z treningu pokazowego) U11: 17:30-18:00
Gra selekcyjna dla wyselekcjonowanych zawodników U 13:  18:00-18:30

Zapraszamy serdecznie!

Polski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o przyznawaniu certyfikatów uczestnikom szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Udział w szkoleniach prowadzonych przez Mobilne Akademie Młodych Orłów będzie brany pod uwagę przy przedłużaniu licencji Grassroots D, Grassroots C, UEFA C, PZPN B, oraz PZPN A. Udział w jednym szkoleniu Mobilnej Akademii Młodych Orłów ma określoną wartość 0,5 godziny. W ciągu roku kalendarzowego z tytułu obecności na szkoleniu Mobilnego AMO można uzyskać maksymalnie 2 godziny.

 

 20.11.2018 -

  KURS UEFA B - LIMANOWA

W dniach 24-25.11.2018 odbędzie się inauguracyjna sesja zajęć teoretycznych i praktycznych dla uczestników Kursu UEFA B.
Początek zajęć 24.11.2018 godz. 9.00. ; 25.11.2018 - godz. 9.00

Poniżej do pobrania harmonogram kursu trenerskiego UEFA B.
>>>
pobierz
 

 12.10.2018 -

  KURS TRENERSKI UEFA B


Limanowski Podokręg Piłki Nożnej w Limanowej informuje iż egzamin wstępny na
Kurs UEFA B zaliczyli pozytywnie wszyscy kandydaci.

Organizator Kursu prosi o przygotowanie skanów wymaganych dokumentów:
1. KRK
2. Zaświadczenia lekarskie.
3. Dyplom UEFA C
4. Licencja UEFA C
5. Świadectwo ukończenia szkoły średniej lub wyższej.

Dokumenty te należy dostarczyć  na spotkanie w dniu 26 października 2018r. (piątek) - godz. 17.00. W w/w dniu należy także dokonać wpłaty 1 raty za udział w kursie w wysokości 1460zł.

Obecność obowiązkowa.
 

 27.09.2018 -

 ANEKS DO REGULAMINU ROZGRYWEK - SEZON 2018/2019


W zakładce
"Regulaminy" pojawił się aneks do Regulaminu Rozgrywek na sezon 2018/2019.
 

 30.08.2018 -

 LICENCJE TRENERSKIE


Informujemy, iż
tryb i zasady przyznawania licencji trenerskich znajduje się w zakładce "Regulaminy".
Bardzo prosimy trenerów o zapoznanie się z informacjami.
 

 31.07.2018 -

 REGULAMINY NA SEZON 2018/2019

 

 21.02.2018 -

XX PLEBISCYT NA NAJPOPULARNIEJSZEGO TRENERA I PIŁKARZA  - GALERIA ZDJĘĆ

W zakładce "Galeria" ponad 400 zdjęć z podsumowania Plebiscytu na Najpopularniejszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej.
Zapraszamy do oglądania.

 17.02.2018 -

XX PLEBISCYT NA NAJPOPULARNIEJSZEGO TRENERA I PIŁKARZA ROZSTRZYGNIĘTY!

Najpopularniejszy trener piłki nożnej na Ziemi Limanowskiej
w 2017 roku:

1. Grzegorz Wójcik (Stradomka Skrzydlna)
2. Adrian Mrózek (LKS Rupniów)
3. Łukasz Wrona (AKS Ujanowice)
4. Mateusz Łątka (Płomień Limanowa)
5. Dawid Sułkowski (LKS Mordarka)

Najpopularniejszy piłkarz  klasy B na Ziemi Limanowskiej w 2017 roku:
1. Leszek Łącki (Płomień II Limanowa)
2. Zachariasz Wiśniowski (Jaworzanka Jaworzna)
3. Henryk Nowak (LKS Rybie)

Najpopularniejszy piłkarz klasy A na Ziemi Limanowskiej w 2017 roku:
1. Mateusz Kubisz (Stradomka Srzydlna)
2. Jan Wrona (LKS Mordarka)
3. Sylwester Wojtas (LKS Mordarka)

Najpopularniejszy piłkarz klasy okręgowej na Ziemi Limanowskiej w 2017 roku:
1. Józef Gargas (Orkan Szczyrzyc)
2. Patryk Opoka (Zalesianka Zalesie)
3. Tomasz Kita (LKS Rupniów)

Najpopularniejszy piłkarz IV ligi na Ziemi Limanowskiej w 2017 roku:
1. Robert Górski (Olimpia Pisarzowa)
2. Kamil Kurczab (Limanovia Limanowa)
3. Szymon Witek (Limanovia Limanowa)

Działacz 2017 roku:
 Bugajski Janusz - Prezes MKS Limanovia Limanowa
 Dębski Stanisław - Prezes KS Słopnice

Wyróznienia : Jacek Sochacki (Orkan NIedźwiedź), Grzegorz Szynalik (Turbacz Mszana Dolna), Jan Kurek (Przewodniczący Kolegium Sędziowskiego LPPN), Czernek Wiesław (KS Tymbark), Dariusz Żak(Gorce Kamienica).

Wkrótce więcej.

BIURO PODOKRĘGU

WTOREK    - 16.00-18.00
CZWARTEK - 16.00-18.00
PIATEK      - 16.00-18.00

Mapa Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej

 

 
  EXTRANET
 
REGULAMINY
 
KOMUNIKATY
 
FORMULARZE
 
PLEBISCYTY
 
GALERIA
 
 LINKI
 
 KONTAKT
 
 

 


 

 

 

design by witollds