WYNIKI I TABELE
O

PUCHAR POLSKI

 
OCHRONA DANYCH
  OSOBOWYCH 
  
 

HOME

 
              PUCHAR POLSKI NA SZCZEBLU
LIMANOWSKIEGO PODOKRĘGU PIŁKI NOŻNEJ

 

EDYCJA 2025/2026

Finał Pucharu Polski (edycja 2025/2026) - wrzesień 2025

       

Półfinały Pucharu Polski (edycja 2025/2026) - lato 2025

  ZWYCIĘZCA MECZU NR 21 ZWYCIĘZCA MECZU NR 22  
  ZWYCIĘZCA MECZU NR 23 ZWYCIĘZCA MECZU NR 24  

IV runda Pucharu Polski (edycja 2025/2026) - lato 2025

  ZWYCIĘZCA MECZU NR 17 SOKÓŁ I SŁOPNICE MECZ NR 24
  ZWYCIĘZCA MECZU NR 18 ZALESIANKA ZALESIE MECZ NR 23
  ZWYCIĘZCA MECZU NR 19 ORKAN SZCZYRZYC MECZ NR 22
  ZWYCIĘZCA MECZU NR 20 MKS LIMANOVIA MECZ NR 21

III runda Pucharu Polski (edycja 2025/2026) - wiosna 2025

  ZWYCIĘZCA MECZU NR 9 ZWYCIĘZCA MECZU NR 10 MECZ NR 20
  ZWYCIĘZCA MECZU NR 11 ZWYCIĘZCA MECZU NR 12 MECZ NR 19
  ZWYCIĘZCA MECZU NR 13 ZWYCIĘZCA MECZU NR 14 MECZ NR 18
  ZWYCIĘZCA MECZU NR 15 ZWYCIĘZCA MECZU NR 16 MECZ NR 17

II runda Pucharu Polski (edycja 2025/2026) - 27.07.2024

28.07.2024 - 17.00 ZWYCIĘZCA MECZU NR 8 WOLNY LOS MECZ NR 16
27.07.2024 - 17.00 ZWYCIĘZCA MECZU NR 6 TURBACZ MSZANA DOLNA MECZ NR 15
28.07.2024 - 17.00 HARNAŚ TYMBARK KROKUS PRZYSZOWA MECZ NR 14
27.07.2024 - 17.00 ZWYCIĘZCA MECZU NR 2 PŁOMIEŃ LIMANOWA MECZ NR 13
28.07.2024 - 17.00 ZWYCIĘZCA MECZU NR 1 GORCE KAMIENICA MECZ NR 12
27.07.2024 - 17.00 ZWYCIĘZCA MECZU NR 3 JODŁOWNIK MECZ NR 11
28.07.2024 - 17.00 ZWYCIĘZCA MECZU NR 5 AKS UJANOWICE MECZ NR 10
27.07.2024 - 17.00 ZWYCIĘZCA MECZU NR 7 SŁOMKA SIEKIERCZYNA MECZ NR 9

I runda Pucharu Polski (edycja 2025/2026) - 20.07.2024

21.07.2024 - 17.00 URAN ŁUKOWICA MORDARKA MECZ NR 8
21.07.2024 - 17.00 RUPNIÓW ZENIT I KASINKA MAŁA MECZ NR 7
21.07.2024 - 17.00 OLIMPIA PISARZOWA LASKOVIA MECZ NR 6
21.07.2024 - 11.00
stadion MKS Limanovia
LKS RYBIE OSTRA OLSZÓWKA RABA NIŻNA MECZ NR 5
13.07.2024 - 17.00 DOBRZANKA DOBRA HARNAŚ TYMBARK

2:4

20.07.2024 - 17.00 ORKAN NIEDŹWIEDŹ WIERCHY PASIERBIEC MECZ NR 3
20.07.2024 - 17.00 JAWORZANKA JAWORZNA SOKÓŁ II SŁOPNICE MECZ NR 2
20.07.2024 - 17.00 ZENIT II KASINKA MAŁA STARÓWKA STARA WIEŚ MECZ NR 1
 

EDYCJA 2024/2025

FINAŁ PUCHARU POLSKI NA SZCZEBLU PODOKRĘGU
termin: wrzesień 2024 (środa)

 

     

 PÓŁFINAŁY PUCHARU POLSKI - termin: 27.07. 2024

27.07.2024
godz. 17.00

zwycięzca meczu  21

zwycięzca meczu  22

mecz 25

27.07.2024
godz. 17.00

zwycięzca meczu  24

Sokół I Słopnice

mecz 26

IV RUNDA PUCHARU POLSKI - termin: 20.07 2024

 20.07.2024
godz. 17.00

Harnaś Tymbark

MKS Limanovia

mecz 21

 20.07.2024
godz. 17.00

AKS Ujanowice

Orkan Szczyrzyc

mecz 22

 29.06.2024
godz. 10.00

Ostra Olszówka Raba Niżna

Sokół I Słopnice

4:6

20.07.2024
godz. 17.00

Jodłownik

Zalesianka Zalesie

mecz 24

III RUNDA PUCHARU POLSKI  - termin: wiosna 2024

 30.03.g.12.00

URAN ŁUKOWICA

HARNAŚ TYMBARK

0:3

23.03.g.15.30

AKS UJANOWICE

TURBACZ MSZANA DLN.

1:0

06.04. g.15.00

OSTRA OLSZÓWKA

OLIMPIA PISARZOWA

4:2

24.03. g.12.00

LKS JODŁOWNIK

KROKUS PRZYSZOWA

5:3

II RUNDA PUCHARU POLSKI  - termin: 05/06.08.2023

-

URAN ŁUKOWICA

Wolny los

MECZ NR 9

06.08/ 13.00

HARNAŚ TYMBARK

PŁOMIEŃ LIMANOWA

7:4

05.08/ 17.00

ZENIT KASINKA M.

AKS UJANOWICE

2:3

16.10/ 16.15

ORKAN NIEDŹW.

TURBACZ MSZANA DLN.

0:0 k. 7:8

06.08/ 17.00

OLIMPIA PISARZ.

SŁOMKA SIEKIERCZYNA

3:0

23.08/ 19.00

OSTRA OLSZÓWKA

GORCE KAMIENICA

3:2

05.08/ 17.00

JAWORZANKA JAW.

KROKUS PRZYSZOWA

1:4

06.08/ 17.00

LKS JODŁOWNIK

WIERCHY PASIERBIEC

3:0

I RUNDA PUCHARU POLSKI  - termin: 29/30.07.2023

30.07/ 15.00

URAN ŁUKOWICA

MORDARKA

4:2

29.07/ 17.00

LKS RYBIE

HARNAŚ TYMBARK

0:3 v.o.

23.07/ 15.00

ZENIT KASINKA M.

DOBRZANKA DOBRA

3:1

30.07/ 16.00

ORKAN NIEDŹW.

LASKOVIA

4:3

30.07/ 17.00

OLIMPIA PISARZ.

STARÓWKA STARA WIEŚ

2:0

29.07/ 17.00

RUPNIÓW

OSTRA OLSZÓWKA R. N.

0:3 v.o.

29.07/ 17.00

JAWORZANKA JAW.

SOKÓŁ II SŁOPNICE

3:0 v.o.

-

LKS JODŁOWNIK

Wolny los

MECZ NR 8


design by witollds